Плуг 3 корпусний від компанії Rich Land

Плуг 3 корпусний - це обладнання, яке застосовується в сільськогосподарській промисловості для орання грунту. Зазвичай, трьохкорпусний плуг призначений для обробки грунту на середніх по території земельних ділянках. Такий плуг кріпиться до тракторів передбаченої потужності і допомагає ефективно проводити роботу по обробці землі, при підготовці перед посівом.

 

Компанія Rich Land вже більше шести років займається виробництвом і продажем устаткування для сільськогосподарської сфери. Ми пропонуємо культиватори і плуги різних моделей, які підходять під запити клієнтів. Щодо такого різновиду техніки як плуг, у нас ви можете вибрати і придбати оборотні плуги: трьох, чотирьох і п'ятикорпусний.

Трехкорпусный плуг

оборотний плуг 3 корпусний ціна

Трьохкорпусний плуг від Rich Land

Як і решта наша продукція, плуги від нашої компанії мають належну якість і продуктивність. Ми стежимо за тенденціями і постійно працюємо над якістю і вдосконаленням нашої техніки. Збірка проводитися виключно висококваліфікованими фахівцями підприємства.

 

3 корпусний плуг оборотний Rich Land агрегатується з тракторами потужністю від 120 к.с. Робочі органи (робоча основа) - Bellota.

 

Плуг обладнаний предплужниками, які являють собою невеликий корпус з робочою поверхнею, який призначений для закладення рослинних залишків. Також плуг обладнаний польовий дошкою, - це частина корпусу, передає бокове навантаження корпусу на стінку борозни.

Як придбати нашу продукцію

Для того, щоб придбати продукцію, в тому числі оборотні плуги у компанії Rich Land, вам необхідно звернутися до наших менеджерів за вказаними контактами і узгодити всі деталі. При необхідності, якщо ви ще точно не визначилися з типом і різновидом техніки, яка необхідна саме вам, наші фахівці вас проконсультують і дадуть всі рекомендації.

 

Якщо, наприклад, територія, яку ви збираєтеся обробляти невелика або середня по площі - вам відмінно підійде трьохкорпусний плуг, якщо ж більше - то чотирьох або п'яти. Також, варто враховувати глибину оранки, яка прийнятна, потужність трактора, до якого надалі буде кріпитися обладнання і т.д.

 

Іноді початківці фахівці і працівники сільськогосподарської промисловості, поки ще не маючи належного досвіду, можуть не орієнтуватися в деяких нюансах, які важливі при покупці плуга. І як результат, переплачують за техніку, яка за потужністю їм на даному етапі може і не потрібна. Або ж навпаки, буває, набувають менш потужні моделі, думаючи, що цього буде достатньо. Щоб не потрапити в таку ситуацію, звертайтеся до нас, підберемо обладнання відповідне саме вашим вимогам і параметрам.